KAMINA OXHAQE OLA KAMINA

Shitet nga: ola kamina Dje 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
bejme shitjen e kaminave oxhaqeve
Kamina te gjitha llojeve prodhim Italian me ajer ventilator per me shum ne fcb ola kamina ose ne viber +37744530191


mercedes bmw fiat kamin shporet tv kuzhina kuzhin dhom komod tavolin karrik perde mloja fasad gips gipser fasad dritare glet interier parket laminat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim