KAMINA OXHAQE

Shitet nga: ola kamina 08 Jan 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
bejme shitjen e kaminave oxhaqeve

045 566 672
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim