KAMINA OXHAQE Fcb. ola kamina

Shitet nga: ola kamina Sot 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
bejme shitjen dhe montimin e kaminave per me shume ne facebok ola kamina

mercedes shporet kamin oxhak stuf shomine kuzhin dhom mobilje mobile
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim