KAMINA OXHAQE OLA KAMINA

Shitet nga: ola kamina 18 Sht 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
bejme shitjen dhe montimin e kaminave per me shume ne facebok ola kamina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim