KAMINA OXHAQE AEROTERM DHE ME NGROHJE QENDRORE

Shitet nga: ola kamina 17 Qer 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
kamina aeroterm me ajer (ventilator) si dhe me ngrohje qendrore prodhim italijan 7 vite garancion
per me shum kontaktoni ne 044 530 191 ose per me shume rreth punes tone ne Fcb ola kamina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim