KAMINA OXHAQE AEROTERM ME VENTILATOR

Shitet nga: ola kamina Dje 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
kamina aeroterm me ajer (ventilator) si dhe me ngrohje qendrore prodhim italijan 5 vite garancion
per me shum kontaktoni ne 044 530 191 ose per me shume rreth punes tone ne Fcb ola kamina


SHPORET RENO KOMBI FIAT MERCEDEDES stuf nxemje dhom kuzhin
mercedes bmw fiat kamin shporet tv kuzhina kuzhin dhom komod tavolin karrik perde mloja fasad gips gipser fasad dritare glet interier
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim