KAMINA TE PELETIT BURNIT

Shitet nga: Nexhat 03 Qer 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
SHESIM KAMINA TE PELETIT TE MARKES SE MIRENJOHUR ITALIANE ,, BURNIT,, ,ME GARANCION 5 VITE ,KAMIN PREJ 10 KW ME NXEMJE QENDRORE ,PER 100 M2
15 KW ME NXEMJE QENDRORE ,23 KW ME NXEMJE QENDRORE ,SI DHE 35 KW

SHITORJA JONE GJINDET PERBALLE ETC , NE FERIZAJ

TEL :044 205 539Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim