Kamina Italijan FACEBOK OLA KAMINA

Shitet nga: kamina 13 Qer 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamina prodhim Italijan aeroterm me ventilator dhe termostat digjital per me shum

fcb ola kamina
viber +37744530191
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim