Kamina OLA KAMINA fcb ola kamina

Shitet nga: ola kamina Dje 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Bejme shitjen dhe montimin e Kaminav prodhim Italijan aeroterm me ventilator me mundesi shperndarje dhe ne dhoma te tjera

per me shume kontaktoni ne tel 044 530 191

facebok ola kamina


kamin stuf mobilje kuzhina nxemje

kuzhina dhoma te fjetjes trapezari tapeta skara Mercedes bmw audi Porsche gips dekor komoda mobileri iPhone
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim