Kamina

Shitet nga: Burim Limani 20 Tet 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes kaminen ne gjendje te rregullt arsya:nuk me duhet.per me shum info: 044-187-199
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim