KAMINA OXHAQE OLA KAMINA

Shitet nga: ola kamina Dje 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
bejme shitjen dhe montimin e kaminave per me shume ne facebok ola kamina
viber +37744530191
shitorja gjindet ne ferizaj rr Driton Islami (perball Gorenjes )

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim