OXHAQE OLA KAMINA

Shitet nga: ola kamina Sot 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
bejme shitjen e kaminave (oxhaqe) si dhe montimin dhe dizainimin nga ekipet profesionale te kesaj lamije
per me shume kontaktoni
tel-vib +37744530191

fcb ola kamina
gjindemi ne Ferizaj rr Driton Islami perball GorenjesNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim