OLA KAMINA fcb ola kamina

Shitet nga: ola kamina Dje 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
bejme shitjen dhe montimin e kaminave


fasad glet kuzhin karrik trapezari mecedes opel audi bmw tavolin stiropor granit mermer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim