OLA KAMINA kamina me ajer (aeroterm)

Shitet nga: ola kamina 16 Shk 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
bejme shitjen dhe montimin e kaminave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim