OLA KAMINA super aksion per muajin Mars

Shitet nga: ola kamina 21 Qer 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
ola kamina bene shitjen dhe montimin e kaminave (oxhaqeve) montimi behet ne menyr profesionale me izolime speciale te firmes se njohur knauf i dedikun per temperatur deri ne 1600 grad kaminat jane prodhim italijanoxhak mercedes kuzhina mobilje kauqa garnitura pllaka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim