OLA KAMINA super ofert

Shitet nga: ola kamina Dje 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamin me dy pamje me super ofert kontaktoni ne
mobil 044 530 191
viber +37744530191
fcb ola kamina

\fasad glet dhom tavolin karrik kuhin kuzhina kuzhin izolim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim