OLA KAMINA

Shitet nga: ola kamina Dje 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
bejme shitjen dhe montimin e kaminave ne menyre profesionale me izolime speciale
per me shume na kontaktoni ne nmr 044530191
ose ne facebok ola kamina
tel 038 736 151 prej ores 08 deri 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim