OLA KAMINA

Shitet nga: ola kamina Sot 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
ola kamina bene shitjen dhe montimin e kaminave (oxhaqeve) montimi behet ne menyr profesionale me izolime speciale te firmes se njohur knauf i dedikun per temperatur deri ne 1600 grad kaminat jane prodhim italijan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim