OXHAQE OLA KAMINA

Shitet nga: ola kamina 11 Sht 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
bejme shitjen e kaminave (oxhaqe) si dhe montimin dhe dizainimin nga ekipet profesionale te kesaj lamije
per me shume kontaktoni
tel-vib +37744530191
www.olakamin.com
fcb ola kamina

kamin shporet mobilje kuzhina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim