Shporet

Shitet nga: Arsim 03 Jan 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes Shporet per Nxemje Qendrore 22kv prodhim austriak ne gjendje shum te mir..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim