shes klimen ne gjendje te mire

Shitet nga: Fadil 02 Nën 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
klima eshte ne gjendje te mire, nxen shum mire edhe ftof,
un e shes se kam tjera sene per nxemje,
esht pagu 300 euro e shes 250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim