termo 3.5 elit

Shitet nga: Habib 16 Sht 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet termo urgjent edht shum e ruajte dhe punoj perfekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim