Sharra per premje Beton

Shitet nga: Nexhi Sot 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shitet sharra per premje te Betonit Bllokave Kockave
Mundesi per premje ne mure dhe ne plloqa me 6 metra shin

makina eshe e ardhun nga Suedia dhe mund te shikohet ne qdo koh

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim