Dyer dritare gilindera tush kabina

Shitet nga: Li-bes 08 Shk 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Punojm Dyer dhe dritare nga plastika dhe alumini tush kabina per banjo gilindera alumini si dhe xham kuzhine te gjitha llojet e xhamave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim