Skele et aluminit

Shitet nga: skele 25 Nën 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shesim skele te aluminit dhe te zinguara, prodhim Gjerman sidhe te sapo ardhura nga Gjermania.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim