DYER HARMONIK

Shitet nga: lulzim Sot 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM DYER HARMONIK NGA PLASTIKA KUALITATIVE E QERTIFIKUAR ME STANDARD ISO.KEMI PROFILA NJENGJYRSH DHE PROFILA IMITIM TE DRURIT.DYERT MUND TE PUNOHEN DERI NE LARTSI 230 CM.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991 WAIBER +37744148991
ORARI I PUNES 7-22 GJDO DITE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim