ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA PVC

Shitet nga: lulzim Sot 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJME ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA ME QMIM 23 EURO METRA KATROR .PLASTIKA ESHTE ME PREJARDHJE NGA SHTETET FQINJE DHE KEMI VETEM NGJYR TE BARDHE.
QMIMET
DRITARJA 80X140 30 EURO
DRITARJA 120X120 48 EURO
DRITARJA 140X140 62 EURO
DERA 80X210 48 EURO
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
DIASPOR NE DIKU RETH 80 PERQINDE TE PUNVE I KRYEJM PER DIASPOR DHE GJITMON JANE NDAR TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE NA FTONI SE JU MUNDENI ME I POROSIT ROLETAT PA QEN PREZENTE FIZIKISHT NE KOSOVE DHE PAGESEN MUNDE TA BENI PERMES MONI GRAMIT DUKE EVITUAR NDRMJETSUESIT.
JU OFROJM EDHE ROLETA NGA ALUMINI VETEM 39 EURO METREN KATROR DISPONOJM ME SHTAT LLOJ NGJYRASH TE BARDH HIRI KAFE MAHAGON ETJ ETJ.ROLETA PER DRITARE 80X140 KUSHTON VETEM 40 EURO PER DERE 80X210 65 EURO ETJ.KEMI EDHE ROLETA NGA PLASTIKA DHE ALUMINI ME MOTOR KTO ROLETA KANE DY LLOJ KOMANDASH ME QELS DHE ME DIGITON/DIRIGJUES/
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim