Shes dritare te drurit

Shitet nga: Dritare 30 Pri 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dritare te drurit ne gjendje te rregullt me keto dimensione:

2Dritare 140cmX120cm
1Dritare 100cmX120cm
cmimi : 20euro per cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim