RRJETA MROJTSE NGA INSEKTET/MICKOJAT/

Shitet nga: lulzim Dje 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
JU OFROJM RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET NGA AMBIENTI I JASHTEM SIDOMOS MICKOJAT DHE NGA SHTAZET E IMTA SI MINJET GJARPRINJT ETJ.KETO RRJETA JANE LEVIZSE POSHT LART DHE SIPA KERKESES TE KLIENTIT MUND TE REGULLOHEN TE LEVIZIN MAJTAS DJATHTAS.KEMI PROFILA ME NGJYR TE BARDH DHE NGHYR KAFE RRJETA ESHTE SPECIALE NGA QELIKU ELASTIK PRODHIM ITALIAN.KETO RRJETA JANE MJAFTE EFIKASE PER DESTINIM QE KAN.DIHET INSEKTET JANE BARTS TE VIRUSEVE TE NDRYSHEM DHE SMUNDJEVE MJAFTE TE REZIKSHME PRANDAJ MBROJENI AMBIENTIN TUAJ DUKE INSTALUAR KETO RRJETA NE SHTEPIT DHE BANESAT TUAJA.ME INSTALIMIN E KETYRE RRJETAVE NUK NDERHYNI NE ENTERIERIN E JASHTEM TE OBBJEKTIT TUAJ POR VETEM E ZBUKURONI AMBIENTIN.
NA FTONI DO TYE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991
NJEKOHSISHT JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA DHE ALUMIN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim