TAVOLINA BUKE

Shitet nga: FABRIKA AREV 15 Nën 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Me qmime shume te arsyeshme SHESIM TAVOLINA BUKE ME SHUMICE DHE PAKIC ME DIZAJN VERSACE TE PUNUARA ME CNC.
Materiali eshte mediapan

Punojm edhe me porosi sipas modelit qe deshironi!~
Gjithashtu me porosi dhe sipas deshires suaj punojm kuzhina, regalla, dhoma te fjetjes etj.

RISI*RISI*RIS*** PRODHOJ ME KUALITET SHUME TE LARTE DHE ME GARANCION PER PUNE TE SUKSESHME VAKUM PRES PER PLASTIFIKIM TE MEDIAPANIT.

GJINDEMI NE FERIZAJ


tavolin,tavoline,kuzhin,regall.dhome e fjetjes,vakum pres,automjete,mercedes,pezho,audi,bmw,pasat,

Gjithashtu prodhojm edhe Vakum press per Plastifikim te mediapanit me cilesi dhe kualitet te garantuar.
Experienca e jone 5 vjeqare ne prodhimin e vakum presave na bene shume te sigurt ne punen tone ,Mbi 50 Cop te shitura anemban Kosoves e me gjerë, andaj moz hezitoni te na kontaktoni mes Tel ose email adreses .
Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim