Qizme per femije nr 28

Shitet nga: Petrit 12 Shk 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Veshje
Shiten nje pale qizme te reja pa perdor nr.28 unike dhe teper te bukura.I kam porositur te zeza per djalin mirepo kan ardh te bardha per at edhe po i shes.320406
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim