Shporet, Furr, Enlarse

Shitet nga: shporet 05 Jan 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Te gjitha ne gjendje te rregult,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim