Makine thithese

Shitet nga: Fadil 20 Mar 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   80 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shitet makina tharse po sa ardhur nga franca
shum e ruajtur ne gjedje shum te mir:ose shihe ne foto vet
tel ose viber :044498330
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim