Nxemje

Shitet nga: Avdi 19 Jan 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet nxemje ne gjendje te mir punon prefekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim