SMART WATCH Ore me KAMERË - E RE -10 €

Shitet nga: Gramoz 06 Jan 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 EUR   87 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
SMART WATCH WHITE-BATDHË EDITION -NGJYRË E BARDHË per iphone. samsung ETJ..SIM CARD , KAMERA - E RE - NEW `
-SMART WATCH ME KAMERE DHE SIM KARTELË SI DHE SHUME FUNKSIONE TJERA PËRMES BLUETOTH .. E PËRSHTATSHME PER TË GJITHA MODELET E I PHONE SAMSUNG HTC LG etj....

PËR ME SHUME KONTAKTONI EDHE NË VIBER NE +37745 613 993

ORA KA :
KAMERË
VENDIN PENR SIM CARD VALA IPKO ZMOBILE ...
vENDIN PER QIP -MICRO SD
DHE TE TJERA OPSIONE TE CEKURA ME LARTË
FACEBOOK ----- -SHQIP SHOP -------
https://www.facebook.com/Shqip-Shop-454384208082728/?fref=ts

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim