Syza me Bluetooth

Shitet nga: Syza 25 Nën 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten syzet me Bluetooth prodhim amerikan USA jane me 2 par gjama 1 par gjama te zi njepar gjama te Bardh te cilat mund te perdoren per Skijator , Qiklista , Alpinista poashtu edhe ne vetur mund te perdoren pasi qe lidhen me Telefon dhe moment qe cingrron telefoni e ndegjoni edhe ne kufjet te cilat jane ne syze dhe mund ta hapni telefonin nepermjet syzeve poashtu mund te ndegjoni edhe muzik .
Posedon te gjitha gjerat jane pa perdor si mbushesi i bateris 2 par gjama edhe njepar guma per kufje rezerv .
Mund edhe te ndrrohen qmimi eshte 200€ si me pare si me ndrrim nuk dallon
Per oferta dergoni ne Viber +37745644477 ose kontakt 044528778
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim