Syze Armani

Shitet nga: Emin 08 Jan 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   80 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten syze Armani numri serial190 45 TCF dhe jan origjinal qmimi 25ero beje edhe ndrrim me naj tel ose najsen tjeter munde te me kontaktoni ne viber +37744485549
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim