Ora antike orgjinale 1920

Shitet nga: antika 24 Pri 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Unisex
Ora antike orgjinale me kurdisje dhe me gong
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim