SMART WATCH me Kamerë SIM CARD-MODEL 2017

Shitet nga: Gramoz 15 Sht 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 EUR   79 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Unisex
0.00 EURO TRANSPORTI PERMES POSTES SE SHPEJTE 24H NE DER TE SHPISE PER 24 H

SMART WATCH BLACK e zeze EDITION - NGJTRË E BARDHE per iphone. samsung ETJ... SIM CARD , KAMERA -PRODUKT I/ E RE - NEW -
-SMART WATCH ME KAMERE DHE SIM KARTELË SI DHE SHUME FUNKSIONE TJERA PËRMES BLUETOTH ... E PERSHTATSHME PËR TË GJITHA MODELET E I PHONE SAMSUNG HTC LG etj...
PER ME SHUME KONTAKTONI EDHE NË VIBER NË +37745 613 993

ORA KA :
KAMERË
VENDIN PENR SIM CARD VALA IPKO ZMOBILE ...
vENDIN PËR QIP -MICRO SD
DHE TË TJERA OPSIONE TE CEKURA ME LARTË

----- KEMI DHE MODELE TJERA ME POROSI ------

FACEBOOK ----- SHQIP SHOP -------
https://www.facebook.com/Shqip-Shop-454384208082728/?fref=tstag iphone samsung samsung s8 apple iphone 7 iphone 6 samsung 6 apple
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim