SMART WATCH model 2017 - E RE transporti Gratis

Shitet nga: SHQIP SHOP Sot 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 EUR   79 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Unisex
TRANSPORTI PERMES POSTES SE SHPEJTE 24H NE DER TE SHPISE

SMART WATCH BLACK e zeze EDITION - NGJTRË E BARDHE per iphone. samsung ETJ... SIM CARD , KAMERA -PRODUKT I/ E RE - NEW -
-SMART WATCH ME KAMERE DHE SIM KARTELE SI DHE SHUME FUNKSIONE TJERA PËRMES BLUETOTH ... E PERSHTATSHME PËR TË GJITHA MODELET E I PHONE SAMSUNG HTC LG etj...
PËR ME SHUME KONTAKTONI EDHE NË VIBER NE +37745 613 993

ORA KA :
KAMERË
VENDIN PENR SIM CARD VALA IPKO ZMOBILE ...
vENDIN PËR QIP -MICRO SD
DHE TË TJERA OPSIONE TE CEKURA ME LARTË

FACEBOOK ----- SHQIP SHOP -------
https://www.facebook.com/Shqip-Shop-454384208082728/?fref=ts


tagg samsung iphone go pro gopro iphone *
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim