19 MONEDHA TE VJETRA AMERIKANE

Shitet nga: Gimi 27 Maj 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   220 EUR

Komuna: Ferizaj
Shiten keto 20 monedha te vjetra ne foto.
Jane 19 amerikane dhe 1 eshte britaneze.

Kontakt ne tel/viber: +37745213598
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim