Makinë Antike e shkrimit RUF 1959

Shitet nga: antika 18 Dhj 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Makin shkrimi RUF prodhim Zvicrran ne gjendje shum te mir teknike dhe optike e vitit 1959
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim