Makin shkrimi Olimpia 1956

Shitet nga: ANTIKA 08 Shk 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Makin shkrimi made in Germany olimpia 1956 ne gjendje te mir teknike dhe optike +37745906326
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim