Telefon i Drurit 1982'

Shitet nga: Tel 25 Maj 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Telefon i testuar ne gjendje teper te mir teknike dhe optike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim