Zipo shum e vjeter

Shitet nga: antik 24 Mar 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Kjo mbushet me zipo dhe sherben si plin i vogel per kafe apo gjera tjera Viber +37745906326
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim