Pikato,Microfis (qestitka)

Shitet nga: Babylon Caffe 04 Maj 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   55 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
pikato. Microfis.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim