Pikato

Shitet nga: Pikato 04 Maj 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   55 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
prodhim amerikan me licenc angleze.
Pikato. Microfis. Klarinet. Saksofon. Piano. Kitare. Girate. Bateri. Iphone. Samgung. Lg. sony. Makina. Audi. Opel. Golf. Bmw. Muzik. Frigorifer. Enelarse. Televizor. Dvd. Cd. Zerim. Mikrofon. Kablla. Banes. Shpi. Lokal. Nokia. ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim