Mikrofis

Shitet nga: Burim 04 Dhj 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   45 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Mikrofis per violin dhe instrumente tjera .Eshte i ri dhe mjaft i fuqishem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim