Violin akustike

Shitet nga: Burim 15 Qer 01:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Violin akustike per femij dhe per fillestar eshe shum e mir.Eshte me kofer komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim