Violin per nxenes(studenta)u shit flm merrjeeppp

Shitet nga: 26 Sht 00:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Violin akustike per femij dhe per fillestar eshe shum e mir.Eshte me kofer komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim